Yorumlar Flekosteel

 • Νικόλαος
  Teslimat yapıyorum, bu yüzden bana çok zaman geçirmek için kendi ayakları üzerinde. Bir kış ayağım kaydı ve düştü. Akşam çok şiş diz, bu nedenle ertesi gün ben işe gittim. Tanıdık bir doktor bana tavsiye etti Flekosteel. Ben aldım aracı, zaten akşama doğru ağrı oldu çok az ve tümör hemen hemen çıktı.
  Flekosteel
 • Ιωάννα
  7 yıldır bunu çekiyorum osteochondrosis. Özellikle hissediyorum bu soğuk mevsimlerde— biraz donma ve hemen acımaya başladı dönmeye. Böyle bir dönemleri kızı getirdi bana Flekosteel. 15 dakika sonra jel sürüldükten sonra, ağrı başlangıç yapılacak. Şimdi ben bu jel her zaman ilaç kullanıyorum hala zaman değiştirirken böyle başlar, eklem ağrısı.
  Flekosteel
 • Ιωάννα
  Flekosteel aldım tavsiyesi kız. Yorumlar iyi, evet, ve fiyat makul. Vardı diz sorunları, özellikle ayak hasta gece. Zaten ilk uygulamadan sonra jel hissettim küçük bir rahatlama, bir hafta sonra yaptım normal uyku.
  Flekosteel
 • Κωνσταντίνος
  Kayıtlı olduğum spor salonu. Programı ona derledik gelişmiş. Ama zaten ilk hafta sonunda tüm vücudu ağrıyordu, yanıyordu kaslar ve eklemler. Acıyı hafifletmek için bir koç verdi bana jel Flekosteel. Onun doğal bir kompozisyon kez amaçlamaktadır sorun gibi belirtiler. Şimdi güzel egzersiz öncesi ısınma için kas.
  Flekosteel
 • Elif
  Annemin sık sık iltihaplı sinir boyun ve krem çantaları gerçekten yardımcı olur. Ben denemeye karar verdi jel Flekosteel. Jel ile sorun çözüldü ilk gün uygulaması. Ona, tabii ki, biraz omurga tedavi, ama şimdiye kadar, jel, sürekli yardımcı oluyor.
  Flekosteel
Değerlendirme Flekosteel
4.9
23